Now Reading
Prečo musíš vyskúšať Godzone Academy

Prečo musíš vyskúšať Godzone Academy

Možno si niekde započul, že bola spustená takzvaná Godzone Academy. A možnože si sa aj pýtal, čo to je? Ak si však odpoveď nenašiel a stále ti to nič nehovorí, nevadí. Poviem ti o tom. 

Godzone academy je nový výučbový portál, plný prednášok, kurzov, kvízov a všeličoho iného. Je pre teba. Nezáleží na tom či poznáš Boha celý svoj život alebo si sa rozhodol ho nasledovať včera poobede.

Možnože vidíš a túžiš v sebe rozvíjať v sebe oblasť do ktorej vieš, že ťa Pán Boh povoláva. Možno chceš rásť s Duchom Svätým, možno máš túžbu viesť ľudí, možno máš otázky ohľadom Cirkvi a sviatostí… alebo si proste len nevieš predstaviť žiť čistotu v dnešnom svete. Je fajn mať otázky. Ale ešte lepšie je dostať na ne odpoveď. V Godzone Academy sú pre teba pripravené mnohé kurzy, v ktorých tie svoje možno nájdeš.

Skvelé je, že Godzone Academy je online. Nemusíš nikam chodiť ani sa dostaviť na prednášku presne o 8.40 do spoločenskej. Môžeš si „svojho rečníka“ zobrať kamkoľvek so sebou, alebo aj nie. Môžeš ostať sedieť doma na gauči a nechať sa požehnávať múdrosťou iných kedykoľvek a kdekoľvek. 

Kurzy sa realizujú prostredníctvom videa. Kňazi, laici i mnohí známi rečníci ťa prevedú ôsmymi témami tvojho kurzu. Kedykoľvek môžeš video zastaviť čo prehrať odznova, chápeš, aby si si stihol urobiť poznámky. Ale vieš čo? Nemusíš to robiť. Ku každej téme je priradený pracovný list, ktorým sa môžeš otestovať, čo si si zapamätal a zároveň ho môžeš neskôr použiť ako poznámky. A nie je to len tak pre parádu, takže v závere tvojho kurzu je pre teba pripravený kvíz.

Godzone academy však nenahrádza spoločenstvo, animátorskú školu či modlitbu. Je určená na sebarozvoj, aby si mohol rásť v poznaní Ježiša a hľadaní Božieho kráľovstva. Sám, so svokrou, spoločenstvom alebo s kýmkoľvek iným. Povzbudzujem ťa, choď do toho. Veď „nadobúdanie múdrosti je oveľa lepšie nad zlato získavanie rozumnosti vypláca sa nad striebro. (Prís 16:16)“

Všetko nájdeš na www.godzoneacademy.sk

Hore