Now Reading
Ako sa modliť

Ako sa modliť

V knihe “Ako sa modliť” nájdete všetky odpovede na vaše otázky ohľadom modlitby. V samotnom podnadpise ma zaujalo slovné spojenie “pre obyčajných ľudí”. V tejto knihe som naozaj pochopila, čo tým chcel autor povedať. Kniha je písaná na to, aby každý z nás pochopil. A nielen pochopil, ale aby aj načrel do tejto nekončiacej studnice s témou modlitba.

Autor odhaľuje autentickým spôsobom jednoduchosť a zároveň komplikovanosť každodenného života a každodenných starostí. Poukazuje na životný štýl mnohých ľudí, ktorí modlitbu nie len vykonávali ale aj sa ňou stali.Ak ste nováčik v tejto oblasti alebo aj keď ste modlitebný harcovník s odretými kolenami, určite nájdete niečo, čo vás dostane. Mňa konkrétne veľmi nadchla jedna z foriem modlitby a to kontemplatívna modlitba, o ktorej som až tak veľa nevedela. Pete Greig, zakladateľ modlitieb 24/7 a autor knihy ma inšpiroval a nadchol na opäť nový začiatok a nový pohľad na túto tému.

Modlitba by mala byť základným kameňom v našich životoch a tak sa aj ty nechaj zviesť touto knihou a objav nové zákutia tejto dobrodružnej cesty.

Knihu Ako sa modliť nájdeš v Godzone shope.

Hore